Pursaklar Belediyesi

17 Temmuz 2019 Çarşamba

1999/3 TERTİP YÜKÜMLÜLERDEN SEVKE TABİ OLANLARIN SEVK İŞLEMİ İLE İLGİLİ DUYURU

1. 1999/3 TERTİP YÜKÜMLÜLERDEN SEVKE TABİ OLANLARIN SEVK İŞLEMİ; BİRİNCİ GRUBU 02-19 TEMMUZ 2019 TARİHLERİ ARASI E-DEVLET /%' / ÜZERİNDEN VE EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞINDAN, İKİNCİ ; GRUP İSE 20 AĞUSTOS - 05 EYLÜL 2019 TARİHLERİ ARASI E-DEVLET ÜZERİNDEN VE EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞINDAN SEVK EVRAKLARINI ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

2; SEVKE TABİ OLAN YÜKÜMLÜLERİN TERTİP EDİLDİKLERİ BİRLİK ADRESLERİ KEÇİÖREN ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞI VE E-DEVLET ÜZERİNDEN ÖĞRENİLEBİLECEKTİR.

3. SEVKE TABİ OLAN YÜKÜMLÜLERDEN; BİRİNCİ GRUPTA ŞEVKE TABİ OLANLAR EN GEÇ 19 TEMMUZ 2019 TARİHİNE KADAR, İKİNCİ GRUPTA ŞEVKE TABİ OLANLAR İSE SEVK EVRAKLARINI EN GEÇ 05 EYLÜL 2019 TARİHİNE KADAR E-DEVLET ÜZERİNDEN VEYA EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞINA MÜRACAAT EDEREK ALMALARI GEREKMEKTEDİR. SEVK İŞLEMLERİNİ YAPTIRMAYANLAR İLE SEVK EVRAKINI ALDIĞI HALDE TERTİP EDİLDİĞİ BİRLİKLERİNE ZAMANINDA KATILMAYANLAR, BAKAYA SUÇUNDAN İDARİ PARA CEZASI İLE CEZALANDIRILABİLECEKLERİ İÇİN YÜKÜMLÜLERİN ZAMANINDA SEVK EVRAKLARINI ALMALARI VE BİRİLİKLERİNE KATILMALARI MENFAATLERİ İCABIDIR. İLAN