Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi
1 2 3 4 5 6
İhale İlanları: Saray Atatürk Parkı İhale İlanı (Emlak ve İstimlak Müdürlüğü) || Askı Sürecindeki İmar Planları: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü 06.12.2016 ||
Pursaklarlı Hanımlardan Suriyelilere Yardım Eli
Pursaklar Belediyesi Hüma Sultan Hanım Evi kursiyerleri güçlerini birleştirerek Suriye’den göç edip Türkiye’ye sığınan ailelere yardım edip yüzleri güldürdü.
Dünya Judo 2’si Özdemir’den Başkan Çetin’e Ziyaret
Amerika Fort Lauderdale’de düzenlenen 8. Veteran Dünya Judo Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya kazanan milli sporcu Ahmet Özdemir  Başkan Çetin’i ziyaret edip “Spora ve sporcuya verdiğiniz destekler takdire şayandır. Biz judo sporcuları da sizin gibi değerli yöneticilerimizden destek bekliyoruz” dedi.
Ustalardan Pursaklarlı Hanımlara Balık Pişirme Eğitimi
Pursaklar Belediyesi Hüma Sultan Hanım Evi üyelerine usta aşçılar tarafından balık pişirme eğitimi verildi.
Metin Külünk: Bu Millet FETÖ’yü Bin Yıl Affetmeyecek
Pursaklar Belediyesince düzenlenen 15 Temmuz, FETÖ ve Başkanlık Sistemi konferansında konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk “Bu millet FETÖ’yü bin yıl affetmeyecek. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar bu millet hesap soracak” dedi.
Pursaklar’da 12 Kadın Daha Bilgisayar Sertifikası Aldı
Pursaklar Belediyesi Ayyıldız Hanım evindeki bilgisayar kursuna katılan 12 kadın daha eğitimlerini tamamlayarak sertifika aldı.
Tüm Haberler
Belediyemize ait tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz
Hizmetlerimiz
Tesislerimiz
Kurumsal
Pursaklar
Hızlı Erişim
İletişim
© Tüm Hakları Saklıdır www.pursaklar.bel.tr Basın Yayın Müdürlüğü