Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 


 
Bookmark and Share
Haberler/Bizden Haberler/ Pursaklar Düğün Salonu Hızla Tamamlanıyor

Pursaklar Düğün Salonu Hızla Tamamlanıyor

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri ve İmar Müdürlüğünce yapımına başlanan Pursaklar Düğün Salonu, Selçuklu mimarisi ile Ankara’nın ve Pursaklar’ın gözdesi olacak. Bu yılsonuna kadar tamamlanması planlanan düğün salonunda çalışmalara hız verildi.

Çalışmalara hız veren Pursaklar Belediyesi İmar Müdürlüğü, Şehit Salim Akgül Caddesi’ndeki 3 bin 422 metre kare alan üzerine Selçuklu mimarisine uygun estetik bir düğün salonu inşa ediyor. Yapımı hızla süren düğün salonunda sadece düğünler değil aynı zamanda konferanslar ve kongreler de yapılabilecek. Geniş bir alan üzerine inşa edilen bu estetik mimari içerisinde; düğün salonu, nişan salonu, kongre ve konferans gibi birçok aktivitenin yapılacağı çok amaçlı salonlar bulunuyor.

Pursaklar’ı Ankara’nın metropol ilçelerinde biri haline getiren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, konuyla ilgi şu değerlendirmelerde bulundu: “Hemşerilerimizin ihtiyaçlarını bir bir karşılamaya çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri hizmet üretiyoruz. Pursaklar’ımızın düğün salonu sıkıntısı vardı. Bunları gidermek üzere projeler ürettik. Şimdi Selçuklu mimarisi ile 2 tane düğün salonu inşa ediyoruz. Bunları en kısa sürede tamamlayıp, hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Hem kapalı hem de açık alanda düğün, nişan yapılacak mekânlar oluşturuyoruz. Bundan böyle hemşerilerimizin düğün salonu sıkıntısı olmayacak. Hemşerilerimizin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. İnşallah bu mutluluğu her zaman birlikte yaşayacağız.”

Yapımı sürmekte olan düğün salonunun bu yılsonunda tamamlanması ve hizmete açılması planlanıyor.

FOTOĞRAFLAR:Pursaklar Belediyesi 2013 | bilgi@pursaklar.bel.tr
Bu site içerisinde yer alan içerikler Pursaklar Belediyesi tarafından hazırlanmıştır.İzinsiz kopyalanamaz.