Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 


 
Bookmark and Share
Haberler/Bizden Haberler/ En Sosyal Belediye Başkanı ?Selçuk Çetin?

 

En Sosyal Belediye Başkanı “Selçuk Çetin”

Gölbaşı'nda iki yıldır yayın hayatını sürdüren Aktif Haber Gazetesi 2. yaşında yılın en iyilerini ödüllendirdi. Halkın içinden gelen ve vaktinin büyük bir bölümünü hemşerilerine vakfeden, ilçedeki ve şehirdeki sosyal etkinliklerin tanıdık siması Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, yılın “En Sosyal Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

 

Aktifhaber Gazetesi ikinci büyük bir törenle kutladı. Çok sayıda siyasi, bürokrat ve işadamlarının katıldığı gece, renkli görüntülere sahne oldu. Gölbaşı Aktif Haber Gazetesi, gecede ayrıca “Yılın En İyileri’ne olarak plaket verdi.

 

Yapılan konuşmaların ardından “Yılın En İyileri” ödülleri sahiplerini buldu. Yılın En Sosyal Belediye Başkan Ödülünü Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin aldı.

Ödüle layık görüldüğü için gazeteye teşekkürlerini sunan Başkan Selçuk Çetin, sosyal bir belediye başkanı olmanın gerekliliğinden bahsetti.  Başkan Selçuk Çetin,

“İmkânımız ve vaktimiz olduğu sürece ilçemizdeki tüm etkinliklere katılıyoruz. Hemşerilerimizle bir araya geliyoruz, taleplerini, problemlerini ve memnuniyetlerini birebir onların dilinden öğreniyoruz. Bu da hizmette hızı sağlıyor. Pursaklar, hemşerilerimizle olan bu güçlü bağımız sayesinde ilçe oldu, insanları bir araya getiren sosyal projelerimizle ilçe oldu.” diye konuştu.

 

Yılın milletvekili ödülünü AK Parti Ankara Milletvekili Burhan Kayatürk, Yılın Büyükşehir Belediye Başkan Ödülü’nü Ankara Büyükşehir Belediye Melih Gökçek, Yılın Siyasetçisi ödülünü AK Parti İl Başkanı Murat Alparslan aldı. Yılın En Tasarruflu Belediye Başkanı Ödülü’nü Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Yılın Bürokratı Ödülü’nü Turizm Ticaret Genel Müdürü Muratbey Balta, Yılın Belediye Meclis Üyesi Ödülünü ise Hakan Han Özcan aldı.

Gölbaşı Aktif Haber Gazetesi’nin 2. Kuruluş yıl dönümü ve "Yılın En İyileri" gecesi Gölbaşı’nın yerel sanatçılarından Hakan Güneyli, Yenikentli Nadir ve Emre Aktaş konserleri ile başladı. Güneyli ve Yeniketli Gölbaşılıları oyun havaları ile coştururken, Aktaş da ilk albümümden şarkılar seslendirdi.Pursaklar Belediyesi 2013 | bilgi@pursaklar.bel.tr
Bu site içerisinde yer alan içerikler Pursaklar Belediyesi tarafından hazırlanmıştır.İzinsiz kopyalanamaz.